Apie mus

Pavadinimas LUXHOME (LUXURY - Prabangūs ir HOME - Namai) gimė iš didelės meilės paprastumui su prabangos prieskoniu. Tai atspindi mūsų požiūrį į galimybę mėgautis prabangiais, moderniais ir itin estetiškais interjero aksesuarais. Žavėjimasis minimalistinių daiktų pateikimu kitaip nei įprasta, prabangiai, netikėtai, yra tai, ko šiandieninis žmogus trokšta. Todėl mes džiaugiamės galėdami Jums pristatyti unikalius bei visame pasaulyje geidžiamus namų interjero kūrinius, taip pat novatoriškus naujosios kartos produktus bei dizaino detales.

Mes tikime, jog Jūsų namai turėtų atskleisti Jūsų istoriją ir vertybes - išskirtiniai produktai, unikalūs dizainai, modernumas ir estetiškumas. Mes tvirtai tikime kiekviena šių vertybių ir džiaugiamės galėdami to siekti kartu.

Užsukus į Luxhome.lt elektroninę parduotuvę, tikime, jog Jus aplankys įkvėpimas, jaudulys, nuostaba, žavesys, funkcionalumas bei estetika. Svetainėje rasite ne tik kuo pradžiuginti save, bet ir artimuosius ar draugus. Nuolat girdimi atsiliepimai iš mūsų klientų, kuomet svečiai, darbuotojai ar draugai lieka itin nustebinti moderniais interjero sprendimais skatina mus dar labiau stengtis ir suteikti kaip įmanomą geresnę patirtį Jums ♡.